وبلاگهاقصرشیرینگیلانغربسرپل ذهابدالاهوثلاثجوانرودپاوهروانسراسلام آبادکرمانشاههرسینصحنهکنگاورسنقر

ارسال مطلب

تازه ترین مطالب

  • وبلاگ " افسران جوان جنگ نرم "
    ما هم بیایم در فضای مجازی با انجام کار های ارزشی و فرهنگی و مذهبی ارزش ها و فرهنگ خودمان را به جهانیان بشناسانیم .و دین مبین اسلام را در فضای مجازی تبلیغ کنیم .
  • وبلاگ " افسران جوان جنگ نرم "
    این جنایات ظالمانه که بر مردم میکنند یه روزی هم یقه خودشان را هم خواهد گرفت یه روزی خواهد رسید که مردم جهان برای آل سعود و آمریکا و اسرائیل و و همدستانشان تف خواهند کرد همه اینا در تاریخ ثبت خواهد شد یه روزی خیانت ها بر ملا خواهد شد .آن روز دیر نیست
  • وبلاگ " شین مثل شعور "
    شبی در تاریخ بود که در آن شب شهادت نامه عشّاق امضا شد و فردا از خون قلب شان دشتی تشنه سیراب ؛ آنگونه که فرات در یک قدمی له له می زد راه کج کند و گرد و غبار مانده بر تن این « عشّاق » را ببوید و ببوسد و از آن توشه برگیرد

مطالب ویژه

وبلاگ " افسران جوان جنگ نرم "
شهید مراثی شانزدهمین شهید مدافع حرم استان آذربایجان شرقی است که در میان رزمندگان در سوریه به نام «ابو علی» معروف بود.
وبلاگ " یاس سپید"
خون شهیدان ما امتداد خون پاک شهیدان کربلاست، ملتی که شهادت برای او سعادت است پیروز است
وبلاگ " شهدای گیلانغرب "
اگه همه چیز ما دراولویت است و شما در اخرکار..... اگه امشب شب جمعه است و انتظار....... اگه بی حیایی مردان راه رابرعفت زنان بسته است.
وبلاگ " ماهک "
آن قدر از بدنم خون رفته بود که به سختی می توانستم به خودم حرکتی بدهم. تیر و ترکش هم مثل زنبور ویز ویزکنان از بغل و بالای سرم می گذشت. هر چند لحظه آسمان شبزده با نور منورها روشن می شد.
وبلاگ " شهدای عشایر "
یک بار مأموریتمان طول کشید نتوانستیم نماز را اول وقت بجا آوریم. رفتیم آشپزخانه برای صرف غذا. خبری از (شهید امیر چمنی) نبود.
وبلاگ " یا حسین "
تو پا میزاری تو کابوس اما نگاهت رو به رویا همیشه اختصاصی رسانه پاپ موزیک تو وقتی تو دل آتیش میری
وبلاگ " افسران جوان جنگ نرم "
ما هم بیایم در فضای مجازی با انجام کار های ارزشی و فرهنگی و مذهبی ارزش ها و فرهنگ خودمان را به جهانیان بشناسانیم .و دین مبین اسلام را در فضای مجازی تبلیغ کنیم .
وبلاگ " تحول گرايان دلسوز اسلام ابادي "
افشین کریمی فرماندار شهرستان اسلام آبادغرب در سخنانی کوتاه ضمن ابراز تاسف از این حادثه دلخراش، گفت: آتش‌نشانان پلاسکو به مردم ثابت کردند که وقتی پای جان و مال خود و حفظ ایران و میهن و جان هموطنان خود در میان باشد، بدون شک گزینه دوم یعنی گذشتن از جان خود و حفظ جان دیگران را انتخاب می کنند .
وبلاگ " یاس سپید"
تخریب‌چی کسایی بودن که تو تاریکی شب می‌رفتن برا خنثی کردن زمینای مین... می‌خوای سرزمین وجودت گسترده بشه و رشد کنی؟
وبلاگ " آسمان "
چند برادر آموزش و پرورش برای ما جك و مطالب خنده دار می گفتند و باهم می خندیدیم . به محض اینكه توی جادّة خاكی پیچیدم و به سمت خط رفتیم
وبلاگ " آسمان "
آخرین بار گفت: «نه خانم، من می دونم همین روزها شهید می شم. خواب دیدم یکی از دوستای شهیدم اومده، دست من رو گرفته که با خودش ببره؛ ولی من همش داشتم به تو نگاه می کردم، به بچه ها. شما گریه می کردید و من نمی تونستم برم. خانم، شما باید راضی باشید که من شهید بشم.»
وبلاگ " ساقی "
اگر یکی از این بچه هایی که امروز قصه هایش را برای ما تعریف کردی در کشور ما بود از خدایان کشور ما به حساب می آمد!
وبلاگ " یا حسین "
چه خـوش بـود روز های باهم بودنتان خنده لبتان دل ما را بـرد دݪ ما هم رفیقے از جنس #شهـــید میخـواهد
وبلاگ " دفتر خبری سرپل ذهاب "
تصاویری از عارفانه ترین لحظات گروهی از شیعیان آن حضرت را به کاربران عزیز تقدیم می کنیم. مردانی که سیره «حسینی» و «سجادی» را در هم آمیختند.
وبلاگ " صدای پای باران "
ﺁﺧﺮ ﭘﻮﻝ ﻣﺎ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﺳﯿﺮﮐﺮﺩﻥ ﺷﮑﻢ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﻫﻢ ﻧﯿﺴﺖ. ﺩﺭ ﺭﺍﻩ ﺑﺮﮔﺸﺖ ﮐﻨﺎﺭﺧﯿﺎﺑﺎﻥ ﺍﯾﻦ ﻗﻮﻃﯽ ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻤﭙﻮﺕ ﺭﺍ ﺩﯾﺪﻡ ﺑﺮﺩﺍﺷﺘﻢ ﻭ ﭼﻨﺪ ﺑﺎﺭ ﺑﺎ ﺩﻗﺖ ﺍﻥ ﺭﺍ ﺷﺴﺘﻢ ﺗﺎ ﺗﻤﯿﺰﺗﻤﯿﺰﺷﺪ.

صفحه‌ها

موج وبلاگی

مصاحبه با مدیروبلاگ برتر هفته

مصاحبه با وبلاگنویسان برتر :
مصاحبه با وبلاگنویسان برتر :
مصاحبه با وبلاگنویسان برتر :
مصاحبه با وبلاگنویسان برتر :

نظرخواهی

مهمترین عوامل خوشبختی ؟