وبلاگهاقصرشیرینگیلانغربسرپل ذهابدالاهوثلاثجوانرودپاوهروانسراسلام آبادکرمانشاههرسینصحنهکنگاورسنقر

ارسال مطلب

تازه ترین مطالب

مطالب ویژه

وبلاگ " ورزش "
یکی دیگر از اثرات درمانی ورزش اثر آن بر نازایی است، به این ترتیب که ورزش در درمان بیماری تخمدان پلی‌کیستیک یا تنبلی تخمدان موثر است و با کاهش چربی‌های شکمی به تخمک‌گذاری کمک می‌کند.
وبلاگ " ورزش دوستان "
در سنین مدرسه بچه‌ها کم‌کم با بهبود تعادل و حرکت می‌توانند وارد ورزش‌های تیمی شوند و علاقه‌مندی‌شان را به یک رشته ورزشی نشان دهند. اما هنوز هماهنگی لازم بین دست و چشم به‌وجود نیامده است و بنابراین می‌توانند در ورزش‌های سازمان‌یافته محدودی شرکت کنند
وبلاگ " پهلوانان کرمانشاه "
خلاصه اینکه یک ورزشکار مسلمان، باید یک انسان کامل، نمونه و الگو باشد، همانگونه که پیامبر(ص) و ائمه معصومین(ع) مظهر ارزش‌های انسانی بودند.
وبلاگ " ورزش "
ورزشکاران بزرگ برای وضعیت های خیلی دشوار در ورزش ، زمینه ی تدبیر را در نظر می گیرند . برخی احساسات در تخریب احتمالی تدابیر ، نقش موثری دارند و ممکن است احساسات دیگران به طور طولانی ، موجب تقویت تیم شده و موثر واقع شود .
وبلاگ " دلداده "
خودتان را با خودتان مقایسه کنید نه با بقیه دونده ها. مسلماً همیشه فرد یا افرادی وجود دارند که از شما سریع تر می دوند و ورزشکار تر به نظر می رسند. بر روی پیشرفت خودتان تمرکز کنید و افکار منفی و دلسرد کننده را از خودتان دور کنید.
وبلاگ " ورزش "
افزایش وزن یک عامل خطر قلبی عروقی می باشد، این جمله به این معنی است که حتی در غیاب دیابت، افزایش فشار خون یا سطح بالای کلسترول یا حتی وقتیکه این بیماریها بخوبی درمان شوند، کاهش وزن می تواند طول عمر شما را افزایش دهد.
وبلاگ " ورزش دوستان "
آموزه های دینی و حتی قوانین بین المللی مصوب، همه و همه راه های رسیدن به جامعه ایده آلی را برای ما گشوده اند که در آن انسان اشرفیت خود را بر تمامی مخلوقات اعلام می دارد و پیروزی مقطعی را فدای عزت می کند و پهلوانی را جایگزین قهرمانی می نماید.
وبلاگ " مرصاد اسپرت "
قهرمانان ورزشکار با حضور در میادین مختلف ورزشی در واقع پرچم دار فرهنگ و اخلاق کشور ما هستند و هر گونه بی اخلاقی و رفتار نا مناسب با توجه به اینکه تمام عملکرد آنها چه از نظر ورزشی و چه از نظر اخلاقی از دید عموم مردم می گذرد ، موجب ضایع شدن و بی فرهنگ و بی اخلاق نشان دادن نمایندگان کشور ما باشند.
وبلاگ " پهلوانان کرمانشاه "
«سارا شیربیگی» دختری از دیار اسلام آبادغرب و استان کرمانشاه است. او از کودکی مانند خانواده‌اش به ورزش علاقه داشته و پا به توپ شده است. هرچند ورزش‌های دیگر مانند ورزش‌های رزمی‌ و راگبی را تجربه کرده ولی کار جدی خود را از دبیرستان فوتسال آغاز کرده است.
وبلاگ " دانشجو "
سوزش عضلات بعد از ورزش علت‌های مختلفی دارد. این مساله به نوع ورزش، ریکاوری و میزان آمادگی جسمانی بستگی دارد. همچنین بعد از ورزش احساس سوزش وجود ندارد.
وبلاگ " پهلوانان کرمانشاه "
این ورزشکار با اخلاق کرمانشاهی تا کنون تواسته است مقام اول لیگ باشگاه های کشور طی 7 دوره متوالی از آن خود کند.
وبلاگ " خبری تحلیلی روانسر "
به منظور آمادگی تیم های دانش آموزی جهت شرکت در مسابقات انتخابی آموزشگاههای استان کرمانشاه مسابقه دوستانه تیم های والیبال دبیرستان های دوره اول روانسر و ناحیه 3کرمانشاه در سالن ورزشی پوریای ولی شهر روانسر برگزار شد.
وبلاگ " جاده سلامت "
 دوش گرفتن که اغلب به دنبال ورزش انجام می شود سبب شسته شدن پوست از سموم سطح پوست و بازشدن منافذ پوستی و عدم تجمع باکتری های مولد آکنه می گردد.
وبلاگ " پهلوانان کرمانشاه "
چراغی در سال ۹۰ به خاطر علاقه زیادی که به مربیگری در رشته قایقرانی داشت با اخذ مدرک مربیگری درجه 3 قایقرانی وارد عرصه مربیگری شد. تا جایی که در سال ۹۲ نیز موفق به دریافت مدرک مربیگری درجه 2 شد .
وبلاگ " مرصاد اسپرت "
درضمن، تصور این که طناب زدن باعث شل شدن اندام‌ هایی مانند سینه می ‌شود درست نیست اما پوشیدن تاپ ‌های چسبان می‌ تواند تاثیرات احتمالی تروماهای وارده را در خانم‌ ها کمتر کند.

صفحه‌ها

موج وبلاگی

مصاحبه با مدیروبلاگ برتر هفته

مصاحبه با وبلاگنویسان برتر :
مصاحبه با وبلاگنویسان برتر :
مصاحبه با وبلاگنویسان برتر :
مصاحبه با وبلاگنویسان برتر :

نظرخواهی

مهمترین عوامل خوشبختی ؟