24. آذر 1394 - 16:46   |   کد مطلب: 10283
بعد از سخنان نسنجیده هاشمی رفسنجانی در باره آینده نظام حاکمیتی در کشور کمپین مردمی پیشنهاد جایگزین رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در صورت مرگ و یا عزل راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه " قلم تو " به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد، بعد از سخنان نسنجیده هاشمی رفسنجانی در باره آینده نظام حاکمیتی در کشور کمپین مردمی پیشنهاد جایگزین رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در صورت مرگ و یا عزل راه اندازی شد.

 

بر اساس این گزارش این کمپین که به صورت مردمی راه اندازی شده است به گردآوری پیشنهاد گزینه های جایگزین رفسنجانی در مجمع تشخیص مصلح نظام خواهد پرداخت تا در صورت فوت محتمل او که در کهولت سن بسیار بالا به سر می برد و از همه مسئولین کشور پیر تر است گزینه مناسب در اختیار باشد.

 

وی که با روستایی و کلاغ خطاب کردن مردم و همچنین نقش آفرینی روشن در فتنه 88 و البته فرزندان مجرمش که یا به جرائم امنیتی سابقه زندان دارند و یا به جرائم رشوه و اختلاس در زندان به سر می برند، بیکفایتی روشنی دارد احتمال عزلش بسیار قابل پیش بینی است.

 

هاشمی رفسنجانی در طول سالهای اخیر اصلی ترین خوراک رسانه بیگانه را تأمین کرده است اما این کمپین مردمی در عین حفظ احترام ایشان گزینه های پیشنهادی برای ریاست مجمع تشخیص را گردآوری خواهد کرد.

 

تصاویر مردمی این کمپین می تواند به ایمیل   pooyesh.tashkhis@gmail.com  ارسال شود. کانال تلگرامی این پویش به آدرس telegram.me/tashkhis2  در دسترس خواهد بود.

 

 

وبلاگنویان عزیز " لطفا مطالب ارسالی خود را به قسمت ارسال نظر این پایگاه نیز ارسال نمایید"

 

 

 

وبلاگ " سلامت باشیم "

وبلاگ " هنر فقط رنگ نیست "

وبلاگ " معمار کوچک "

وبلاگ " خیلی دور خیلی نزدیک "

وبلاگ " بوی سیب "

وبلاگ " دلداده "

وبلاگ " بانوی کرد "

وبلاگ " نیمکت آخر "

وبلاگ " با ولایت زنده ایم "

وبلاگ " حجاب دوستداشتنی من "

وبلاگ " خبری تحلیلی روانسر "

 

 

در حال تکمیل است...

 

دیدگاه شما