22. دى 1395 - 12:39   |   کد مطلب: 15668
پایگاه وبلاگ نویسان استان کرمانشاه بصورت دوره ای بسته ای تحت عنوان " ویترین وبلاگی " از وبلاگهای برتر این سایت تهیه و در معرض دید شما مخاطبین قرار می دهد. بی شک مطالب بسیاری زیادی در فضای وبلاگی استان کرمانشاه وجود دارد که شایسته بهترین ها هستند، لذا گلچین این مطالب به معنای نادیده گرفتن زحمات دیگر وبلاگ ها نمی‌باشد. بر این اساس تمامی وبلاگ نویسان عزیزی که مایلند مطالب آنان منتشر شود می توانند به منظور معرفی وبلاگ خود، مطالب تولیدی خود را از طریق ارسال نظرو عضویت در سایت یا در زیر همین مطلب یا از بخش ارسال آدرس وبلاک و لینک مطلب خود را ارسال نمایند.

 

 

عملکرد شورای شهر و شهرداری از دیدگاه مخاطبین/ضعیف81درصد!

 

وبلاگ " اسلام آباد پست " نوشت :

 

اسلام آبادپست - نظرسنجی که در فضای مجازی در گروه های خبری تلگرامی با عنوان میزان رضایتمندی از عملکرد اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری اسلام آبادغرب صورت پذیرفت که نتیجه آن بشرح تصویر زیر ارائه می گردد .

 

************************************************************

چرا لـیـبـرالـهـا به کدخدا خوش بینند؟!!!!

وبلاگ " وزنه سیاسی " نوشت :

 

به نام خدا و برای خدا

اگر حاج حسن روحانی دارای وجدان بیدار، معتقد به اصول انقلاب اسلامی، پیروی از حضرت روح الله و رهبری داشته باشد، قطعاً پسع از گذشت سه سال و ایجاد هزینه های سنگین برای نظام اسلامی، باید بداند که دوره خوشبینی به کدخدا(آمریکا) و ماه عسل برجام تمام شده و سراب خوشبینی، در کویر برهوت اندیشه لیبرالیستی جناب روحانی به پایان رسیده، لذا رئیس جمهور، تا کی می تواند، کوله بار شرمندگی و خجلت از ملت و رهبر را بخاطر برجام، با حیل مختلف پنهان نماید؟!

جناب روحانی لاجرم باید به خطای استراتژیک اعتماد به آمریکا و همچنین بی درایتی و حتی خیانت در زمان تنظیم برجام را بپذیرد و بیش از این استقلال و امنیت کشور را در سراب خوشبینی به کدخدا به مخاطره نیندازد، زیرا جناب روحانی توان هسته ای کشور را در پای کدخدا و رژیم صهیونیستی ذبح کرده و چیز دیگری برای تقدیم به کدخدا ندارد!

 

ادامه مطلب را بخوانید

*******************************************************************

 

ادامه ی ادبیات چاله میدانی رئیس جمهور

 

 

وبلاگ " انتظار " نوشت :

 

رئیس دولت اعتدال که طی سه سال و چند ماه گذشته با ارائه ی کارنامه ای ضعیف، عملکردی غیر قابل قبول از دولت بنفش به نمایش گذاشته، همواره در پاسخ به انتقادات مکرر منتقدان، سیاست حمله، توهین و تحقیر را با استفاده از سخیف ترین ادبیات که بیشتر یادآور ادبیات چاله میدانی است، برای جلوگیری از انتقادات بیشتر در پیش گرفته است. ادبیاتی مستبدانه که به هیچ وجه از شأن یک رئیس جمهور، آن هم به اصطلاح حقوقدان، آن هم در دولت جمهوری اسلامی و آن هم با لباس روحانی قابل تصور نیست! و برای پر کردن جای خالی اقناع منطقی هم میهنان به کار گرفته می شود.

 

ادامه مطلب را بخوانید

*****************************************************

 

جریان محلل یا کمیسیون دلالی!!!

 

وبلاگ " وزنه سیاسی " نوشت :

 

به نام خدا و برای خدا

آقای فانی وزیر سابق آموزش و پرورش، باید به سئوالات مهمی در رابطه با عملکرد سه ساله خود پاسخ می داد، اما تزویرب اعتدالیون لیبرال، فانی را از لب مرز سقوط و افشاء تخلفات گسترده در صندوق ذخیره فرهنگیان و کتب آموزشی فراری داد، تا پرده نفاق دغلکاران، سر به مهر بماند.

آقای فانی بیش از 3 سال سکان هدایت وزارتخانه ی مهم آموزش و پرورش را بعهده داشته و لذا برکناری ایشان، قبل پاسخگوئی در محضر نمایندگان ملت، ظلم به کشور، ملت و فرزندان این مرز و بوم است، زیرا حق مردم است که بدانند؛ برجام آموزشی مبنی بر حذف شهادت طلبی از کتب ابتدائی درسی دانش آموزان توسط چه کسی و با سفارش کدام جریان فراماسونری تحقق یافته است؟! بازنشستگان مظلوم آموزش و پرورش این حق را دارند؛ که از تخلفات گسترده مالی و حزبی در صندوق ذخیره فرهنگیان با خبر شوند؟!

 

ادامه مطلب را بخوانید...

************************************************************

 

حجاب و عفاف دری به سوی بهشت

 

 

وبلاگ " افسران جوان جنگ نرم " نوشت :

 

برای دانلود با کیفیت عالی اینجا کلیک کنید (دانلود کنید)

وبلاگ جنگ نرم نوشت :

بانوی باحجابی داشت در یکی از سوپرمارکت‌های زنجیره‌ای در فرانسه خرید می‌کرد؛ خریدش که تمام شد برای پرداخت رفت پشت صندوق.صندق‌دار زنی بی‌حجاب و اصالتاً عرب بود.صندوق‌دار نگاهی از روی تمسخر به او انداخت و همینطور که داشت بارکد اجناس را می‌گرفت اجناس او را با حالتی متکبرانه به گوشه میز می‌انداخت.اما خواهر باحجاب ما که روبنده بر چهره داشت خونسرد بود و چیزی نمی‌گفت و این باعث می‌شد صندوقدار بیشتر عصبانی شود! بالاخره صندوق‌دار طاقت نیاورد و گفت: «ما اینجا توی فرانسه خودمون هزار تا مشکل و بحران داریم و این نقابی که تو روی صورتت داری یکی از همین مشکلاته که عاملش تو و امثال تو هستید!...

 

ادامه مطلب را بخوانید...

***************************************************

 

مانتوهای چشمک زن با معنی های عجیب

 

با عرض سلام و احترام چندی نمیگذرد که در بازار لباس هايی عرضه شده که روی آن ها کلماتی به لغت لاتین چاپ شده و مردم در حال خريد اينگونه لباس ها هستند،

 

ادامه مطلب را بخوانید

**********************************************

 

بهـار عمـوم و خصوص

 

وبلاگ " بوستــــــان ادب و عرفــان قـــــــرآن " نوشت :

 

نگاهی به تفسیر ادبی عرفانی قرآن مجید                                                         

آدرس این وبلاگ در تلگرام  َ        

https://telegram.me/adabvaerfan

سوره 23 : مؤمنون ( مدنی ـ 78 آیه دارد ـ جزء  هفدهم ـ صفحه 332 )

 

 

بهـار عمـوم و خصـوص

 

 

 

 ( جزء هفدهم صفحه 342آیه 18 ) 

بسم الله الرحمن الرحیم   

وَأَنْزَلْنَا مِنَ السَّمَاءِ مَاءً بِقَدَرٍ فَأَسْکَنَّاهُ فِی الْأَرْضِ وَ إِنَّا عَلَى ذَهَابٍ بِهِ لَقَادِرُونَ

 

   ترجمه لفظی آیه شریفه :

 

و از آسمان آبی به اندازه معین نازل کردیم و آن را در زمین (در مخازن مخصوصی)

ساکن نمودیم و ما بر از بین بردن آن کاملا قادریم

 

 نگاهی ادبی و عرفانی به آیه شریفه :

 

در این آیت می فرماید :

ما از آسمان به کمال قدرت خود ،

بر بندگان باران رحمت فرستادیم ،

تا زمین مرده بدان زنده شود ،

و صد هزاران بدیعه ها و و دیعه ها ،

از انواع گیاه و میوه و گل ،

از زمین بیرون دادیم !

 

 

ادامه مطلب را بخوانید..

***************************************************

 

 

دیدگاه شما