22. دى 1395 - 12:56   |   کد مطلب: 15669
پایگاه وبلاگ نویسان استان کرمانشاه بصورت دوره ای بسته ای تحت عنوان " ویترین وبلاگی " از وبلاگهای برتر این سایت تهیه و در معرض دید شما مخاطبین قرار می دهد. بی شک مطالب بسیاری زیادی در فضای وبلاگی استان کرمانشاه وجود دارد که شایسته بهترین ها هستند، لذا گلچین این مطالب به معنای نادیده گرفتن زحمات دیگر وبلاگ ها نمی‌باشد. بر این اساس تمامی وبلاگ نویسان عزیزی که مایلند مطالب آنان منتشر شود می توانند به منظور معرفی وبلاگ خود، مطالب تولیدی خود را از طریق ارسال نظرو عضویت در سایت یا در زیر همین مطلب یا از بخش ارسال آدرس وبلاک و لینک مطلب خود را ارسال نمایند.

 

 

چاه مكن بهر كسی اول خودت، دوم كسی

 

وبلاگ " افسران جوان جنگ نرم " نوشت :

 

برای دانلود با کیفیت عالی اینجا کلیک کنید (دانلود کنید)

وبلاگ جنگ نرم نوشت:

توصیه میکنم تا آخر بخوانید ...

آمریکا و هم پیمان هایشان در ده ها های اخیر همواره سعی و تلاش کرده اند تا کشور های اسلامی و به خصوص ایران را با نقشه های شومشان دچار بحران قرار دهند از کشور ایران گرفته تا عراق و یمن و سوریه و...دشمنان اسلام همواره با نقشه های جنایت کارانه سعی کرده اند با بکار گیری ابزار های بسیار قوی جنگ نرم بر مردم کشورمان تاثیر بگذارند.روزی ماهواره و روز دیگر شبکه های اجتماعی و بعد موضوع دانشگاه های ایران و بعد انرژی هسته ای،انتخابات و... از این مثال ها زیاد هست.

اما باید اینو هم بدونیم که آمریکا هرچه قدر نقشه های شیطانی برای کشور های اسلامی میکشد شاید چند درصد موفق شود اما باید دانست که خود کشور آمریکا و هم پیمان هایشان هم از این نقشه های شیطانی بی نصیب نیستند .مثلا شبکه های اجتماعی که روز به روز در حال زیاد شدن هستند قبل از اینکه به ایران برسد در کشور خودشان آزمایش میشود یعنی جوانان خودشان هم دچار بحران قرار میگیرند.یا بحث ماهواره و ...

     

 

ادامه مطلب را بخوانید...

 

*************************************************************

 

13 آبان؛ روز ملّی مبارزه با استکبار

 

 

وبلاگ " افسران جوان جنگ نرم " نوشت :

 

برای دانلود با کیفیت عالی اینجا کلیک کنید (دانلود کنید)

وبلاگ جنگ نرم نوشت :

روز 13 آبان که در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی نام‌گذاری شده یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره مختلف رخ داده و به همین دلیل این روز را در تاریخ کشور به عنوان روزی به یادماندنی به ثبت رسانده است.

 

در روز 13 آبان 1343، مأموران رژیم شاه، حضرت امام خمینی(ره) را در قم دستگیر و به دستور آمریکا، به ترکیه تبعید کردند. در روز 13 آبان 1357، دانش آموزان تهرانی در اعتراض به دخالت های آمریکا در ایران، راه پیمایی کردند، ولی دژخیمان رژیم شاه، به آنان حمله کرد و آنان را به خاک و خون کشید. در روز 13 آبان 1358، دانشجویان مسلمان پیرو خط امام، لانه ی جاسوسی آمریکا را در تهران تسخیر کردند و جاسوسان آمریکایی را به گروگان گرفتند. بدین ترتیب، مبارزه ی ضد آمریکایی مردم ایران، ابعاد جدیدتری پیدا کرد. بنابراین، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، این روز را به روز «ملّی مبارزه با استکبار» نام گذاری کردند.

 

ادامه مطلب را بخوانید...

******************************************************

 

تظاهر به دین داری! و عدم تعهد به دین!!!

 

وبلاگ " وزنه سیاسی " نوشت :

 

 

به نام خدا و برای خدا

همه کسانی که به لیبرالیسم گرایش پیدا کرده و از آنجا به جریان فراماسونری پیوسته و در خدمت اهداف غرب درآمده،ئمعمولا تظاهر به دین داری کرده ولی از تعهد دینی تهی هستند! زیرا، دستورالعملهای دینی تشیع با ایدئولوژی غرب سازگاری ندارد.

وقتی پرونده جریان اومانیسم را از بایگانی پادشاهان قاجار تا به امروز بیرون می کشیم، به چندین سئوال برمی خوریم؛ که چرا انسان لیبرال غربی با انسان لیبرال ایرانی متفاوت است؟! چرا انسان لیبرال غربی به کشور و استقلال و توان ساخت ملی خود پایبند و پایدار است ولی انسان لیبرال ایرانی خود را نوکر غرب دانسته و توانائی ملی کشور خود را انکار می کند و به "ما می توانیم" اعتقاد ندارد؟!

 

ادامه مطلب

************************************************************

 

سـرمنـزلِ معشـوق

 

وبلاگ " بوستــــــان ادب و عرفــان قـــــــرآن " نوشت :

 

نگاهی به تفسیر ادبی عرفانی قرآن مجید    ( 1162 )                                                        

آدرس این وبلاگ در تلگرام  َ        

https://telegram.me/adabvaerfan

سوره 23 : مؤمنون ( مدنی ـ 78 آیه دارد ـ جزء  هیجدهم ـ صفحه 332 )

 

  ( قسمت شانزدهم )

 

سـرمنـزلِ معشـوق

 

   ( جزء هیجدهم صفحه 348 آیه 99 ) 

بسم الله الرحمن الرحیم   

حَتَّى إِذَا جَاءَ أَحَدَهُمُ الْمَوْتُ قَالَ رَبِّ ارْجِعُونِ

 

    

   ترجمه لفظی آیه شریفه :

 

( آنها همچنان به راه غلط خود ادامه می‏دهند) تا زمانی که مرگ یکی از آنان فرا رسد

می‏ گوید : پروردگار من ! مرا باز گردانید !

 

 

ادامه مطلب را بخوانید...

 

********************************************************

 

صندوق فرهنگیان را موقتا غارت کردند

 

وبلاگ " خالق مهربانی ها " نوشت :

 

رییس جمهور محترم  اشاره کرده اند که آنچه در صندوق فرهنگیان رخ داده نه اختلاس بلکه صرفا معوق شدن بدهی ها بوده. با همین دیدگاه آنچه امیر منصور آریا انجام داد هم نه اختلاس که جلوگیری از معوق شدن بدهی ناشی از گشایش ال سی با ایجاد  ال سی جدید بوده است. ضمنا بابک زنجانی هم اختلاس نکرده، صرفا بدهی اش به شرکت نفت معوق شده و تازه بنده خدا تحریم هم بوده است. از قضا فاضل خداداد هم اصلا اختلاس نکرده بلکه فقط تامین مالی کوتاه مدت آن هم بدون معوق شدن انجام داده است. تنها گناه خاوری هم تسهیل شرایط برای  جلوگیری از معوق شدن ال سی های امیر منصور آریا بوده است! از رییس جمهور محترم بابت تصحیح این اشتباهات شایع بسیار متشکرم.
خدا را شکر که واژگان چنین در کف رییس جمهور محترم مطیع اند.

 

***************************************************

 

جفری ساکس، مأمور پروژه نفوذ اقتصادی؟!!!

 

وبلاگ " وزنه سیاسی " نوشت :

 

به نام خدا و برای خدا

وقتی به ادبیات زشت چاله میدانی رئیس دولت اعتدال، جناب آقای حسن روحانی در دفاع از برجام و حمله به منتقدین آنف نگاه می کنیم، به یاد سخنان جفری دیوید ساکس پدر شوک درمانی اقتصادی آمریکا افتادم، که وقتی یلتسین معترضین برنامه اقتصادی ساکس را از دم گلوله گذراند، جفری ساکس آمریکائی که حالا مشاور یلتسین شده بود، مخالفین برنامه اقتصادی خود را با برچسب کمونیست‌ و سرمست قدرت مورد حمله قرار می داد و به هیچ عنوان از اقدامات خود که موجب زیانهای چند صد میلیارد دلاری به شرکتهای مهم نفتی و کارخانه های بزرگ اقتصادی روسیه گردید، سخن نمی گفت، همانگونه که جناب روحانی منتقدین برجام آمریکائی را با الفاظی زشت که در شأن جایگاه ریست جمهوری نیست، مورد حمله قرار داده و مرتباً برجام را بزک می کند!

 

ادامه مطلب...

***********************************************************************

 

انگلیس، دلواپس رئیس جمهور چهار ساله شد؟!

 

وبلاگ " وزنه سیاسی " نوشت :

 

به نام خدا و برای خدا

متأسفانه رئیس جمهورمان رویه غلطی را در خصوص "بــــرجــــام" در پیش گرفته که موجب تعجب ملت ایران و جهان شده است. جناب روحانی، هرع گاه با ملت ایران سخن می گوید؛ از موفقیت کامل برجام سخن بر زبان جاری کرده و به منتقدین برجام حمله ور می شود، ولیکن وقتی با مسئولین غربی روبرو می شود، ذلیلانه خواستار اجراء برجام از سوی طرف مقابل، آنهم بدون ذکر نام کشور گردن کلفت می شود! شاید علت ترس و اضطراب رئیس جمهورمان، بخاطر آن است، که در سال 92 آمریکا را کدخدای ده خوانده است!

بر این اساس آقای حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان در دیدار فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، باز هم با التجاء خواستار اجراء برجام از سوی طرف مقابل شد و گفت: «جمهوری اسلامی ایران در اجرای توافق برجام به همه تعهدات خود پایبند بوده و انتظار دارد برای پایداری برجام، طرف مقابل نیز به همه اصول و تعهدات خود به طور کامل عمل کند.»

 

ادامه مطلب را بخوانید

*************************************************************

 

 

دیدگاه شما