15. فروردين 1396 - 11:29   |   کد مطلب: 15909
بی شک این تبلیغات بس عجیب در فضای رسانه ای امروز چیز چندان عجیبی به نظر نمیرسد و در آینده ای نزدیک شاهد تبلیغات عجیب تری خواهیم بود .

وبلاگ " اسلام آباد جوان " نوشت :

 

اسلام آباد جوان : هرچند براساس قانون انتخابات ،آغاز زودهنگام تبلیغات کاندیداهای شورای اسلامی خارج از فرجه قانونی تعیین شده تخلف محسوب می شود وکاندیداها فقط در بازه زمانی مشخصی که قانون دراختیار آنها قرار می دهد مجاز به تبلیغات وارائه برنامه های انتخاباتی خود برای جلب آرا می باشند اما واقعیت این است که گروهی از کاندیداها ماههاست از طریق تبلیغات چهره به چهره و ایجاد کانال در شبکه های اجتماعی فعالیت انتخاباتی خود را آغاز کرده اند.

طی چند روزگذشته عکسی در فضای مجازی منتشر شد که تبلیغ زود هنگام کاندیدای را نشان میداد که جهت کسب رای در انتخابات. , اقدام به انتشار کارت ویزیت تبلیغاتی خود در بسته های سیب زمینی نموده بود. هر چند این اقدام با واکنش ستاد انتخابات اسلام آباد غرب روبه رو شد و مسولین با بیان اینکه در بررسی هیت اجرایی , تبلیغات زود هنگام کاندیداها  مورد توجه قرار میگیرد و در صورت احراز تخلف, این موارد در بررسی تایید و یا عدم تایید کاندیداها لحاظ میشود ,  اما این نکته را نیز باید مدنظر قرار داد اسلام آباد غرب دومین شهر سیاسی کشور است که تب انتخاباتی در آن همواره بالا بوده است و میزان مشارکت فراوان در آن مهر تاییدی بر ولایت مداری مردمان این سرزمین بوده است . 

بی شک این تبلیغات بس عجیب در فضای رسانه ای امروز چیز چندان عجیبی به نظر نمیرسد و در آینده ای نزدیک شاهد تبلیغات عجیب تری خواهیم بود .

دیدگاه شما